Predaj s.r.o.

Rozhodujúcou výhodou tzv. ready made (predzaložených) spoločností je rýchlosť a dostupnosť. Ak potrebujete začať rýchlo a bezstarostne podnikať, je pre vás kúpa ready made spoločnosti najvýhodnejším a najjednoduchším riešením. Všetky naše readymade spoločnosti, ponúkané pod značkou Ready Made Spoločnosti s.r.o., sú založené za účelom predaja konečnému zákazníkovi. Ponúkame garanciu, že spoločnosti nikdy nepodnikali. Ready made s.r.o. dokážeme založiť nie len na Slovensku, ale aj v Českej republike, Maďarskej republike alebo v Poľsku. 

Ready made s.r.o. platiteľ DPH

Ak potrebujete okamžite začať podnikať s novou firmou, zaregistrovanou na daňovom úrade ako platiteľa DPH a nemáte čas na zdĺhavé a komplikované vybavovanie, je pre vás zakúpenie ready made s.r.o.spoločnosti najvýhodnejším riešením. Nami ponúkané readymade spoločnosti sú registrované ako platitelia DPH, či už kvartálne alebo mesačne. Predaj s.r.o. prebehne rýchlo a bez ťažkostí.

S našimi spoločnosťami môžete začať podnikať a okamžite vystavovať faktúry aj s DPH.

Poskytujeme 100% garanciu, že naše s.r.o. na predaj nikdy nepodnikali, sú absolútne bez záväzkov, pohľadávok a právnych vád a majú úplne splatený základný kapitál, čo pre vás predstavuje nemalú výhodu a uľahčenie. Predaj s.r.o. DPH, a.s. DPH či SE DPH zaručuje, že spoločnosť je k dispozícii okamžite a klient za ňu môže konať v priebehu niekoľkých hodín od prejaveného záujmu o kúpu.

Prečo kúpiť ready made s.r.o. registrovanú ako platiteľa DPH?

Ušetríte množstvo času - daňový úrad má v zmysle zákona lehotu 30 dní na pridelenie IČ DPH. Keďže musíte doložiť viacero listín a rôznych podkladov, existuje vysoká pravdepodobnosť, že vaša spoločnosť k DPH registrovaná nebude. U nás kúpite už platiteľa DPH. 

Nákup bez DPH - môžete nakupovať tovary alebo služby bez DPH

Potreba byť platiteľom - váš obchodný partner vyžaduje pre uzavretie obchodného vzťahu, aby vaša spoločnosť bola platiteľom DPH

Ready made neplátca DPH

Ready made s.r.o. neplátca DPH skôr pre tých, ktorí vedia, že nebudú podnikať vo veľkých objemoch hneď od začiatku. Ak máte záujem o s.r.o., ktorá nie je registrovaná pre platenie DPH, nie je problém vám takúto spoločnosť predať. Vďaka tomu ušetríte množstvo času pri zakladaní a problémov (rizík), ktoré môžu vzniknúť.

V prípade záujmu o naše služby sa s nami neváhajte kedykoľvek skontaktovať telefonicky alebo e-mailom

Informácie o cenových podmienkach našich služieb vám poskytneme na vyžiadanie alebo si môžete pozrieť náš cenník

close
close