Likvidácia spoločnosti

Likvidácia zadlženej spoločnosti do niekoľkých hodín

Chcete sa zbaviť zadlženej spoločnosti? Likvidácia spoločnosti cez našu spoločnosť bude rýchla a jednoduchá. Do niekoľkých hodín sa budete môcť tešiť, že ste sa spoločnosti zbavili. Likvidácia spoločnosti podľa platnej slovenskej legislatívy, vrátane výmazu spoločnosti z  obchodného registra v EXPRESNE rýchlych lehotách.

  • Likvidácia spoločnosti
  • Konkurz spoločnosti
  • Predaj Vašej staršej spoločnosti
  • Zlúčenie spoločnosti
  • Výmaz spoločnosti ex offo

Máme teda päť spôsobov,ktorými je možná likvidácia spoločnosti, teda päť spôsobov pomocov ktorých ukončíte svoje podnikanie v danej firme. Každý spôsob je odlišný a taktiež sa líši aj v dĺžke jeho trvania. Výmaz spoločnosti je už od 48 hodín.

Neplaťte daňovú licenciu

Využite skvelú ponuku od našej spoločosti a nebudete musieť platiť "daňovú licenciu". Keďže spoločnosti musia povinne platiť "daňové licencie", pre niekoho je nevyhnutná likvidácia spoločnosti. Nechajte si zlikvidovať firmu u nás a nemusíte platiť "daňovú licenciu".

Spoľahlivo a rýchlo vykonáme likvidáciu vašej spoločnosti, a to všetko podľa platnej legislatívy. Likvidácia spoločnosti obsahuje zároveň výmaz z evidencie obchodného registra v expresných lehotách.

Na počkanie sa môžete zbaviť svojej spoločnosti za cenu 979,- eur
Cena je konečná a zahrňuje všetky výdavky.

Upozornenie:

Spoločnosť, ktorú chcete nechať zlikvidovať, nesmie mať žiadne záväzky ani majetok. Preto je potrebné predložiť daňové priznania a účtovnú uzávierku vrátane súvahy za posledné dva roky.

close
close