Založenie firmy

Chcete začať podnikať? Čo je však lepšie? Založiť novú spoločnosť alebo radšej kúpiť hotovú vopred založenú firmu? Na túto otázku vám pomôžeme nájsť optimálnu odpoveď podľa toho, aká je vaša aktuálna situácia v podnikaní. V oboch prípadoch vám radi poskytneme naše odborné služby. Založiť firmu s nami nebude problém.

Ponúkame zakladanie firiem

Založenie firmy je základný krok, ktoré je potrebné podstúpiť ak chcete začať podnikať. Ak si však začnete zháňať informácie o zakladaní firiem, rýchlo zistíte, že to vôbec nie je jednoduché a mnoho ľudí to odrádza pri začatí podnikania. Založenie firmy však nemusí byť náročné, ak to necháte na niekoho, kto s tým má bohaté skúsenosti.

Zakladanie firiem patrí medzi naše základné služby a ponúkame vám kompletné založenie firmy bez zbytočných ťažkostí a straty času. Medzi naše služby patrí:

  • založenie s.r.o.
  • založenie a.s.
  • založenie európskej spoločnosti
  • založenie offshore spoločnosti

Venujeme sa zakladaniu firiem nie len na Slovensku, ale aj v Česku, Maďarsku, Poľsku či v daňových rajoch (offshore krajiny). V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať.

Nechcete čakať? Kúpte si ready made spoločnosť

Výhodou predzaložených (readymade) spoločností je predovšetkým rýchlosť a pružnosť, vďaka čomu môžete začať s podnikaním takmer okamžite. U všetkých nami vopred založených spoločností garantujeme, že nikdy nepodnikali a nie sú zaťažené žiadnymi záväzkami ani inými právnymi vadami. Prečítajte si o ready made.

close
close