Založenie a.s.

Chcete podnikať vo veľkom? Akciová spoločnosť je jedným z riešení. Ponúkame vám kompletné založenie akciovej spoločnosti vďaka čomu sa budete môcť sústrediť na vaše podnikanie už od samotného začiatku a nebudete musieť rieśiť to, ako založiť a.s., pretože založenie akciovej spoločnosti vybavíme za vás. Založenie a.s. nie je vôbec jednoduchou záležitosťou a aj preto to mnoho podnikatšeľov nechá na nás.  My sa tak postaráme o bezproblémové založenie firmy.

Založenie a.s. od nás

Ponúkame kompletné založenie akciovej spoločnosti. Sme spoločnosť, ktorá má bohaté skúsenosti so zakladaním firiem a ovládame všetky potrebné právne normy, ktoré je potrebné spĺňať pri založení akciovej spoločnosti. Vďaka tomu, že necháte založenie a.s. na nás, vyhnete sa zbytočným problémom, ktoré môžu pri zakladaní vzniknúť. Vďaka nám budete môcť podnikať už v krátkom čase.

Hlavnou službou je založenie a.s. na Slovensku, no ak chcete začať podnikať vo forme akciovej spoločnosti aj v Českej republike, venujeme sa aj zakladaniu a.s. v Česku. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať a my vás budeme informovať o všetkých potrebných náležitostiach.

Čo zahŕňa založenie akciovej spoločnosti?

Takmer o nič sa nebudete musieť starať. O všetko sa postaráme bez najmenších problémov. Medzi hlavné služby, ktoré služba obsahuje, patrí:

  • Podnikateľské poradenstvo pred a počas založenia akciovej spoločnosti
  • Príprava všetkých potrebných listín
  • Všetky voľné živnosti podľa Vašich požiadaviek
  • Podanie žiadosti na ohlásenie živností na Živnostenskom úrade
  • Podanie návrhu na zápis spoločnosti do obchodného registra
  • Registrácie spoločnoti na Daňovom úrade k dani z príjmov

Čo vás bude stáť založenie a.s.?

Akciovú spoločnosť si môžete nechať založiť už od 790 Eur. Ak chcete bližśie informácie o priebehu zakladania alebo sa chcete na niečo spýtať, neváhajte nás kontaktovať. Ceny si môžete pozrieť v cenníku alebo nižšie.

  • Založenie akciovej spoločnosti na Slovensku: od 790 Eur
  • Založenie akciovej spoločnosti v Českej republike:  od 1990 EuR

Ak máte záujem o založenie akciovej spoločnosti v inej krajine, neváhajte nás kontaktovať a pokúsime sa vám poskytnúť optimálne riešenie. 

close
close